Tuesday, 23 July 2013

Dominica.

Znowu długo nie pisałam, ale już się biorę za siebie! Tym razem wyjechałam na tydzień, ale nie próżnowałam, wymyśliłam sporo postów dla Was, mam kilka instrukcji, porad, recenzji książkowych, no i będę zakładać, a raczej już założyłam nowy blog, również fotograficzny, ale o tym wkrótce jak wszystko ogarnę:)

A więc dzisiaj mam dla Was set z Dominiką. Poznałyśmy się już dawno, przy okazji łączonej sesji wraz z Klaudią *przypomnij. Wtedy to tworzyłyśmy lekko mroczną sesję fashion przy temperaturze bliskiej zeru. Tym razem trafiła nam się temperatura blisko trzydziestu kresek! No ze skrajności w skrajność. Dodatkowo sesja z przebojami. Początkowo sesja miała odbyć się w palmiarni. Niestety nigdzie nie mogłyśmy znaleźć darmowego wejścia(z możliwością zrobienia sesji), wszędzie chcieli minimum 200zł. Także padło na Łazienki Królewskie, w których nota bene...remont generalny. No cóż. Dodatkowo i sesja w pośpiechu, wizażystka spóźniła się 50min...No cóż nie będę się rozwodzić na ten temat. Ale udało się. Sporo zdjęć w miarę zrobiłyśmy, kilka naprawdę dobrych portretów, a do tego miło czas spędziłyśmy! Mam nadzieję, że jeszcze nie raz z Dominiką coś zdziałamy, zapraszam kochana!:)
Powyższe trzy zdjęcia wyszły dość na spontanie, gdyż na zdanie, że zawsze chciałam mieć zdjęcia w tak gęstym bluszczu, Dominika niewiele myśląc wskoczyła tam i mamy naprawdę fantastyczny tego efekt!:)

*********************************************************
Wciąż wydaje mi się, że nie usatysfakcjonowałam w pełni Dominiki, ale jestem wdzięczna za każdy kadr, w którym mogłam ją uwiecznić , który motywuje mnie do coraz lepszych działań.
Modelka: Dominika T.
Asysta: Klaudia K.
Mua: Patrycja

6 comments:

 1. Piękne zdjęcia, zwłaszcza 7 i ostatnie:)
  Masz talent, czekam na kolejne sesje:)

  ReplyDelete
 2. zdjęcia w tych liściach są cudowne :)

  ReplyDelete
 3. jak to nie usatysfakcjonowałaś, kobieto!!! jestem mega zadowolona z tych zdjęć, biorąc pod uwagę, że wyszedł nam spontan!

  ReplyDelete
 4. ostatnie zdjęcie jest najlepsze

  ReplyDelete

Bezpodstawna krytyka, obrażanie oraz spam nie będą dodawane.
Dziękuję, że wyraziłeś/aś swoją opinię i zapraszam ponownie!