Sunday, 22 February 2015

Review: Bunny color lenses

Hi guys!

     Dzisiaj post recenzja dotycząca soczewek kolorowych. Wydaje mi się, że jest to dobre miejsce na recenzję. W końcu prowadzę bloga fotograficznego. Nie piszę jedynie o sesjach, ale staram się również doradzać Wam w niektórych sprawach. Tak więc jeśli czytają mnie fotografowie albo modelki - będziecie wiedzieć z jakich soczewek korzystać, zwłaszcza, że pojawi się recenzja jeszcze dwóch firm.

Today, time for a review of color eyelenses. I think, it's a good place for such a one. I'm used to writing a photography blog, at last. Which means, I do not often write about photo sessions, but I try to help in other matters as well. Thus, If any photographers or photomodels do follow me - you can get some feedback about  lenses of two firms that I'm going to prepare soon.     Dzisiaj są to soczewki ze sklepu klenspop.com. Firma azjatycka mająca siedzibę w Korei. W tym wypadku dostałam akurat odgórnie konkretny "typ" soczewek dopasowane do koloru moich oczu, gdyż podbijają one kolor, oraz lekko powiększają. Nie mam wady wzroku, więc ich moc to 0.00. Jeśli chodzi o wielkość to jest to 14mm, czyli jest to dość lekkie powiększenie. Soczewki przyszły w ok tydzień, czyli 5 dni roboczych. Małe pudełeczko, dobrze zabezpieczone a w nim powyższy zestaw.
     W zestawie poza soczewkami dostajemy pudełeczko do ich przechowywania a także małą pęsetkę, którą wyjmujemy soczewki z etui. Jeśli chodzi o etui to nie do końca mi się podoba, gdyż wygląda trochę tandetnie, ale jest lekko przezroczyste, więc mając więcej par soczewek widać jakie soczewki są w środku.

   This lenses are from klenspop.com, which are from Korea. In this time I can't choose type and color of lenses, but they gave me one in my natural color. If regards the size - it is 14 mm, which means it enlarge your iris a little. The delivery came to me in five work days, so quite quickly! Lenses was in small carton box, which was filled by bubble wrap. 
         Apart from lenses, in set we get a case to storage our lenses and a small tweezer - which is really useful! A plus of the etui is that it's transparent, so if we have more lenses we can see which one are in the box. 

Soczewki, które posiadam są trzymiesięczne. Jest to model Bunny color brown. Jak wspomniałam soczewki są w dość naturalnej kolorystyce, które fajnie podbijają kolor i go ożywiają, no i do tego lekko powiększają oko. Przyznam, że nie nosiłam wcześniej soczewek, więc ich włożenie sprawiało mi trudności. Męczyłam się ok 20minut zanim włożyłam je po raz pierwszy. I tak się cieszę, że dostałam 14mm, gdyż 14.5 czy 15 chyba w ogóle bym nie wsadziła:D

The lenses, which I have are Bunny color brown. As I said, they are very natural and are making your eyes looking prettily :D I had never worn lenses before, so it was difficult to insert them in my eyes. Finally, after about 30 minutes I don't feel it at all - they are really comfortable. A photo without lenses below.Poniżej trochę zdjęć w naturalnym świetle, obróbka jest delikatna tylko na reszcie zdjęcia, soczewek nie tykałam.

Here You can see lenses in natural light. I photoshoped only my face, I didn't modify the color of lenses.

Jak Wam się podoba? Dla mnie oczy wyglądają zdecydowanie lepiej, do tego soczewki dają naprawdę naturalny efekt! Najbardziej oddanym kolorem soczewek zdjęciem jest te 1, na dwóch ostatnich musiałam najwidoczniej nieco przyciemnić zdjęcie. Soczewki są wygodne, po jakichś 30 minutach w pełni się do nich przyzwyczajam, jedynie siedząc przy komputerze widzę nieco nieostro, ale podobno na początku jest to normalne. 

W marcu dojdą do mnie jeszcze trochę bardziej abstrakcyjne kolory, gdyż zamówiłam niebieskie oraz fioletowe - naturalnie mam piwne. Z pewnością umieszczę wtedy ich recenzje:)

And what do You think? In my opinion this lenses are cute! I love them and I can recommend it:) I don't know what I will do after three months (after a expiration date). Do you know this shop? Do you use color lenses? Give me some feedback.

A wy? Nosicie jakieś soczewki(kolorowe)? 
W jakich sklepach kupujecie?

Do zobaczenia niebawem!
See You soon!

7 comments:

 1. Świetne są , mają śliczny kolor ;))
  + masz bardzo ladne oczy :)
  http://xblueberrysfashionx.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Nigdy soczewek nie nosiłam, w sumie lubię swój kolor oczu więc raczej nie będę :) No chyba, że takie do czytania gdybym musiała.

  ReplyDelete
 3. They look fantastic on you dear! :)
  Thank you for your comment!
  I am following you on GFC, hope that you will follow back!

  Isa M., Tic Tac Living

  ReplyDelete
 4. Ja nigdy soczewek nie nosiłam, zapropnoowano mi współpracę, ale boje się,że oczy będą źle znosić;p bardzo fajnie wyglądają :)
  sandicious

  ReplyDelete
 5. Nigdy nie nosiłam jakichkolwiek soczewek i nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, gdy dobrowolnie wkładam sobie coś do oka (a raczej na oko, ale csii). :D
  Kurcze, to niesamowite jak taki mały drobiazg potrafi zmienić twarz! Na tym drugim zdjęciu tutaj wyglądasz serio jak Koreanka! :D

  ReplyDelete
 6. Ja kiedyś nosiłam kolorowe soczewki, niebieskie i czarne, piękny efekt dają widzę, że brązowe też genialne ! ;)

  ReplyDelete

Bezpodstawna krytyka, obrażanie oraz spam nie będą dodawane.
Dziękuję, że wyraziłeś/aś swoją opinię i zapraszam ponownie!