Thursday, 28 May 2015

Princess

Hej!

Dzisiaj dość szybki post z dość szybkiej i spontanicznej sesji z Klaudią. Miała ona miejsce już jakiś czas temu, ledwo po zazielenieniu się całej Warszawy. Szukałam nowych twarzy, do których bycia była chętna właśnie Klaudia. Co prawda styl w jakim głównie pracuje jest zdecydowanym przeciwieństwem sesji, którą zrobiłyśmy, ale właśnie o to chodzi - trzeba spróbować wszystkiego! W stylizacji wykorzystałyśmy moją suknię, oraz gorset i dodatki Klaudii, które idealnie dopełniły całości. Do tego wykonała cudowny makijaż i zadbała o fryzurę. W takich chwilach - po co inni twórcy przy sesji?:D No to przedstawiam Wam tych o to kilka kadrów z sesji:)


I jak zawsze - które podoba Wam się najbardziej? Bo mnie zdecydowanie drugie, trzecie od końca i ostatnie:) W przygotowaniu mam jeszcze jeden post, z kadrami z sesji z Białowieży, a potem powracam do postów technicznych i pogadankowych:)

8 comments:

 1. TE OCZY ! <3 Naprawdę piękne zdjęcia :)

  http://maggmagicstories.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Widać w sposobie pozowania, że modelka "trochę z innej bajki" ;). Ale ogólnie bardzo zacna sesja, lalkowa uroda i makijaż się świetnie zgrały ze stylizacją. Plus stuprocentowe tfp, czyli to co lubię i cenię najbardziej, wkład 50/50 w sesję, oby same takie były! :D
  No i też uważam, że trzeba próbować różnych rzeczy, klimatów, pomysłów, nie zamykać się na nowe. Rozwój i doświadczenie są bezcenne :D

  ReplyDelete
 3. przepiękna sesja! a drugie i ostatnie zdj - zakochałam się <3

  ReplyDelete
 4. Wow.. bajkowa sesja ! A modelka ma piękne oczy- czarują :)

  ReplyDelete
 5. Trzecie od końca jest przepiękne :)

  ReplyDelete
 6. Super modelka...a te spojrzenie. Oj chowałabym męża:) tak na poważnie bardzo fajne ujęcia, świetny kontrast białej sukienki na zielonym tle trawy i drzew- dwa kolory...efekt oszałamiający.

  ReplyDelete
 7. Wow, zdjęcia po prostu bajka. Aż nie potrafię wskazać najlepszego! :@

  ReplyDelete

Bezpodstawna krytyka, obrażanie oraz spam nie będą dodawane.
Dziękuję, że wyraziłeś/aś swoją opinię i zapraszam ponownie!