Thursday, 14 March 2013

Where is spring?

     Dzisiaj jeden z mam nadzieję ostatnich setów zimowych, aczkolwiek mam ochotę na jeden istnie zimowy, ale...brak czasu na jego stworzenie:P A więc przedstawiam Wam sesję z Magdą, z którą już raz współpracowałam. Nie do końca wtedy udało nam się stworzyć coś fajnego, bo spotkał nas grad i śnieg i niesamowity wiatr, ale teraz sobie odbiłyśmy:) Potem wybrałyśmy się do mnie na sesję fashion, ale o tym już w następnej notce....:)

Today, I have, I hope so, one of the latest winter sets, but I have some idea for one really winter photoshot...but I don't have time for do it. So, I show you set with Magda, who I cooperated with.  In next post I show your photos from my studio, where we done fashion photos:)

7 comments:

 1. Bajeczne zdjęcia!
  Strasznie magnetyczny wzrok *.*

  ReplyDelete
 2. Przedostatnie jest najlepsze :). Fajne ujęcie, mimika i lubiane przeze mnie tło (gałęzie, krzewy). Widzę, że jednak nikonowa 50/1,8 w wersji g rysuje zupełnie inny bokeh, niż wersja d. Z Twojej jest łagodniejszy, mniej nerwowy, podoba się :).

  ReplyDelete
 3. Zdjecia sa przepiekne, cudny bokeh, czysciutkie, ostre, chlodne i cieple zarazem. Chcialabym wreszcie nauczyc sie robic zdjecia, nie ma wymowek, czas odkladac pieniazki na lepszy obiektyw i cwiczyc.

  ReplyDelete
 4. Zakochałam się w tych zdjęciach! No genialne :)

  ReplyDelete
 5. Zakochałam się w Jej oczach.

  ReplyDelete
 6. Świetne prace ;) Modelka nieziemska, a jej wzrok hipnotyzujący. Oczywiście dodaję do obserwowanych i w wolnej chwili zapraszam: photoee.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. zdjęcia pierwsza klasa!! Dziewczyna ma oszalamiający wzrok ;))
  pozdrawiam i obserwuję;*

  ReplyDelete

Bezpodstawna krytyka, obrażanie oraz spam nie będą dodawane.
Dziękuję, że wyraziłeś/aś swoją opinię i zapraszam ponownie!