Monday, 30 September 2013

Autumnal sun.

Hej!
Znowu mini przerwa, ale już nie tak długa jak ostatnio:) Niestety przeceniłam możliwości mojego neta w domu rodzinnym i myślałam, że uda mi się cokolwiek naskrobać...Niestety, zresztą ogarnianie pokoju, pakowanie do wyprowadzki, jeżdżenie na grzyby oraz ich skrobanie od 12 do 21 plus dłuższe spotkanie i sesja z Kasią zajmują zbyt wiele czasu i sił. Teraz już na stałe znowu zamieszkałam w Wawie i pewnie będę mogła częściej pisać, bo po uczelni nie będzie pewnie chciało mi się nic więcej. Cieszę się tylko, że udało mi się nieco więcej czasu wygospodarować i będę jednak mogła chodzić na zdjęcia, co po pierwszym ujrzeniu planu wydawało się być absurdem.
A teraz zapraszam do zdjęć z Agnieszką, z którą miałyśmy totalny spontan umawiając się wieczorem bodajże w czwartek, a już w piątek ok 9 rano robiąc szybkie portrety:) Niebawem zrobimy większy projekt, bo ta naturalność i to jak prosto i szybko zrobiłyśmy kilka naprawdę świetnych zdjęć mnie zaskoczyło!:)

Mod: Agnieszka G.

8 comments:

 1. Zdjęcia w sweterku są cudowne! Trzecie najlepsze. ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. wszystkie są w swetrze w sumie;D

   Delete
 2. są rewelacyjne, drugie magia koloru !!!!

  ReplyDelete
 3. naprawdę przepiękne, cudne światło i subtelność zdjęć :)

  ReplyDelete
 4. To w sukience wygląda prawie wiosennie :D
  uwielbiam takie portrety!!! :)

  ReplyDelete
 5. Drugie wygrywa w tej sesji ;d Ostatnie też jest przyjemne. A ogólnie to światło jest idealne, skąd ty żeś takie wzięła ;p

  ReplyDelete

Bezpodstawna krytyka, obrażanie oraz spam nie będą dodawane.
Dziękuję, że wyraziłeś/aś swoją opinię i zapraszam ponownie!